15 lut 2021

15 lut 2021

Zasady wjazdu do Republiki Czeskiej dla kierowców transportu międzynarodowego Od północy 14.02 kierowcy transportu międzynarodowego podróżujący tranzytem przez Republikę Czeską do Republiki Federalnej Niemiec i przez Republikę Federalną Niemiec do Republiki Czeskiej mają obowiązek posiadania negatywnego testu na koronawirusa przed wjazdem na terytorium Republiki Czeskiej. Test nie może być starszy niż 36h. Szczegółowe informacje: https://www.mzcr.cz/zmena-ochranneho-opatreni-v-souvislosti-s-mezinarodni-dopravou-tranzitujici-do-nemecka-s-ucinnosti-od-14-2-2021/ Od 14 lutego kierowcy zawodowi mogą przejechać przez Czechy tylko na podstawie specjalnego zaświadczenia. Certificate form for international transport workers (CZ / EN) Więcej informacji na temat tranzytu przez Czechy na stronie: Republika Czeska – zasady tranzytu i podróżowania w czasie stanu wyjątkowego – Polska w Czechach – Portal Gov.pl (www.gov.pl)(Źr.www.gov.pl-K.O.)

Przez:

Sekcja: Aktualności

Od północy 14.02 kierowcy transportu międzynarodowego podróżujący tranzytem przez Republikę Czeską do Republiki Federalnej Niemiec i przez Republikę Federalną Niemiec do Republiki Czeskiej mają obowiązek posiadania negatywnego testu na koronawirusa przed wjazdem na terytorium Republiki Czeskiej. Test nie może być starszy niż 36h. Szczegółowe informacje:

https://www.mzcr.cz/zmena-ochranneho-opatreni-v-souvislosti-s-mezinarodni-dopravou-tranzitujici-do-nemecka-s-ucinnosti-od-14-2-2021/

Od 14 lutego kierowcy zawodowi mogą przejechać przez Czechy tylko na podstawie specjalnego zaświadczenia. Certificate form for international transport workers (CZ / EN)

Więcej informacji na temat tranzytu przez Czechy na stronie: Republika Czeska – zasady tranzytu i podróżowania w czasie stanu wyjątkowego – Polska w Czechach – Portal Gov.pl (www.gov.pl)(Źr.www.gov.pl-K.O.)

Wykonanie: Nautil.pl & CreNet