29 sty 2018

29 sty 2018

Kongres Spedytorów

By:

XXI Konferencja Noworoczna PISiL, 11.01.2024, Warszawa

Relacja

11 stycznia 2024  roku   w hotelu Polonia Palace w Warszawie odbyła się XXI Konferencja Noworoczna PISiL .

W spotkaniu – obok delegatów branży TSL – uczestniczyli przedstawiciele administracji państwowej, reprezentanci świata nauki i dziennikarze.

Gości przywitał Przewodniczący Rady Izby pan Marek Tarczyński a obrady prowadził wiceprzewodniczący organizacji pan Jerzy Gębski.

Konferencję zainaugurowało wystąpienie  dr hab. prof. Grzegorza Kołodko „Uwarunkowania i perspektywy rozwoju polskiej gospodarki”.

Następnie  dyrektor Departamentu Ceł w Ministerstwie Finansów pan Grzegorz Kozłowski omówił zmiany w prawodawstwie i procedurach celnych.

Kolejno głos zabrała przedstawicielka agencji MSL pani Anna Samul informując o nagrodach otrzymanych przez agencję za przeprowadzoną na zlecenie PISiL kampanię Spedytor gwarantem twojego łańcucha dostaw. Kampania otrzymała dwie nagrody w najważniejszym konkursie branży PR: Złote Spinacze.

Jury konkursu, organizowanego od ponad 20 lat przez Związek Firm Public Relations, nagrodziło  MSL w dwóch kategoriach: advocacy i public affairs (Srebrny Spinacz) oraz motoryzacja i transport (Złoty Spinacz).

Uczestnicy konferencji mieli okazję uzyskać dedykacje na książkach autorstwa G.Kołodko  „Świat w matni – czwarta część trylogii”, której 20 egzemplarzy rozlosowano wśród uczestników spotkania.

Drugą część spotkania otworzył koncert kolęd w wykonaniu pani Marty Gajadhur ,  panów Pawła Lesiaka ,  Wojciecha Miotke i Artura Dołotto, którym akompaniował pan Witold Wołoszyński.

Konferencję tradycyjnie zakończyła kolacja.

Wszystkim Uczestnikom konferencji dziękujemy za udział i zapraszamy za rok (ES)

Galeria zdjęć

21.06.2023 Gdynia – XXII Kongres Spedytorów,

21.06.2023 Gdynia – XXII Kongres Spedytorów, hotel rezerwuj już dziś

Polska Izba Spedycji i Logistyki już po raz dwudziesty drugi zaprasza Państwa na Kongres Spedytorów, który jest jednym z ważniejszych cyklicznych wydarzeń branży transportu, spedycji i logistyki w Polsce. Organizowane przez Polską Izbę Spedycji i Logistyki kongresy wpisały się na stałe do kalendarza imprez istotnych dla branży TSL stanowiąc forum dyskusji na tematy ważne dla przedsiębiorców w perspektywie działalności gospodarczej. Ten rok jest dla Izby szczególnie ważny z uwagi na fakt, iż obchodzimy Jubileusz 30-lecia działalności naszej organizacji. Dlatego będziemy chcieli podsumować lata naszej pracy na rzecz środowiska ale także postaramy się omówić bieżące, istotne zagadnienia dla reprezentowanej przez nas branży. Przygotowujemy także dla uczestników dodatkowe atrakcje i niespodzianki- będzie występ zespołu muzycznego, wspólne zdjęcie, tort jubileuszowy a na koniec zapraszamy do tańca na parkiecie.

Tradycyjnie kongres zakończy ogłoszenie wyników konkursu „Spedytor Roku 2022”, który Izba organizuje od roku 2001, oraz konkursu „Młody Spedytor Roku”, który funkcjonuje od 2018 roku. Uroczysta kolacja będzie okazją do dalszej dyskusji zawodowej, nawiązania nowych i odświeżenia starych kontaktów biznesowych.

XXII Kongres Spedytorów odbędzie się 21 czerwca 2023 roku w hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront, ul. Jerzego Waszyngtona 19, 81-342 Gdynia (początek godz. 11,00).

W dniu 22 czerwca o godz, 9,00 rozpocznie się Wyborcze Walne Zgromadzenie Członków Izby.

KONFERENCJA NOWOROCZNA 2023

XXI Kongres Spedytorów „„ Branża TSL – między pandemią a wojną w Ukrainie”, 15.09.2022, Warszawa

XXI Kongres Spedytorów Toruń 2020

Odwołanie obrad Kongresu 18.09.2020

K O M U N  I K A T w sprawie odwołania XXI Kongresu Spedytorów, 18.09.2020, Toruń

Z uwagi na zwiększającą się liczbę zachorowań na COVID-19 i  ekspansję pandemii koronawirusa , zmuszeni jesteśmy ponownie odwołać organizację XXI Kongresu Spedytorów zaplanowanego na dzień 18 września 2020 roku w hotelu Bulwar w Toruniu. Aktualna sytuacja uniemożliwia nam bezpieczne przygotowanie obrad kongresu.

Dla porządku informujemy, że w dniu 18 września 2020 roku  w hotelu Bulwar  odbędzie się Zwyczajne Walne Zgromadzenie PISiL, obrady rozpoczną się o godz. 11,30 i zakończą lunchem około godz. 14,00. Materiały związane ze Zgromadzeniem wyślemy pocztą oraz e-mailem w przyszłym tygodniu.

W związku z powyższym prosimy o anulowanie w hotelu Bulwar dokonanych już przez Państwa  rezerwacji noclegów .

O nowym terminie Kongresu, który ustalimy stosownie do rozwoju sytuacji, Państwa powiadomimy.

Zgłoszenie online

Formularz zgłoszeniowy
 1. (wymagane)
 2. (wymagane)
 3. (wymagane)
 4. (wymagane)
 5. (wymagane)
 6. Zgłaszam udział następujących osób
Osoba #1
 1. (wymagane)
 2. (wymagane)
 3. (wymagane)
 4. (wymagane)
Osoba #2
Osoba #3
Moduł antyspamowy
 

** Doba hotelowa rozpoczyna się  o godz. 15,00, a kończy dnia następnego o godz. 11,00.

W hotelu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Miejsce wyznaczone do palenia znajduje się przed wejściem głównym hotelu.

Uczestnicy kongresu  korzystający z usługi hotelowej zobowiązani są do zwrotu kart pokojowych (kluczy) w Recepcji podczas wymeldowania.

Warunki uczestnictwa:

Zgłoszenie udziału i wniesienie opłaty (niezrzeszeni) najpóźniej do 10.09. 2020 r.:

dla zrzeszonych w PISiL: udział  jest bezpłatny

dla niezrzeszonych: udział PLN 500 + 23 % vat

 

Cena za udział zawiera uczestnictwo w kongresie, lunch, przerwy kawowe, uroczystą kolację,

Oświadczamy, że:

*należność za  udział przekażemy na konto Polskiej Izby Spedycji i Logistyki w Banku Pekao S.A.

Nr 75 1240 3510 1111 0010 8812 0532 z dopiskiem „Kongres”, najpóźniej w terminie  do 10 września 2020

*w przypadku złamania zakazu palenia zobowiązujemy się zapłacić karę pieniężną w wysokości określonej w regulaminie hotelu;

*w przypadku  spowodowania szkody na terenie hotelu zobowiązujemy się do jej pokrycia zgodnie z obciążeniem hotelu.

* zobowiązujemy się do zwrotu kart pokojowych (kluczy) w Recepcji podczas wymeldowania

* zobowiązujemy się do zapłaty należności za usługi świadczone indywidualnie (np. minibar w pokoju) zgodnie z obciążeniem hotelu.

KONFERENCJA NOWOROCZNA 2020

XX KONGRES SPEDYTORÓW 29.05.2019 Warszawa

Program

29.05.2019 WARSZAWA – XX Kongres Spedytorów, hotel rezerwuj już dziś

Polska Izba Spedycji i Logistyki już po raz dwudziesty zaprasza Państwa na Kongres Spedytorów, który jest jednym z ważniejszych cyklicznych wydarzeń branży transportu, spedycji i logistyki w Polsce. Organizowane już od kilkunastu lat przez Polską Izbę Spedycji i Logistyki kongresy wpisały się na stałe do kalendarza imprez istotnych dla branży TSL stanowiąc forum dyskusji na tematy ważne dla przedsiębiorców w perspektywie działalności gospodarczej.

Tradycyjnie  kongres zakończy ogłoszenie wyników konkursu „Spedytor Roku 2018”, który Izba organizuje od  roku 2001, oraz nowego konkursu „Młody Spedytor Roku”, który zaproponowaliśmy od 2018 roku.

Uroczysta kolacja będzie okazją do dalszej dyskusji zawodowej, nawiązania nowych i odświeżenia starych  kontaktów biznesowych.

XX Kongres Spedytorów odbędzie się 29 maja 2019 roku w hotelu DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw, ul. Skalnicowa 21, 04-797 Warszawa   (początek godz. 11,00) .

W dniu 30 maja 2019 o godz, 9,00 rozpocznie się  Walne Zgromadzenie Członków Izby.

Szczegółowy program Kongresu i Walnego Zgromadzenia podamy dodatkowo bliżej terminów tych wydarzeń.

Dla członków Izby udział w Kongresie jest bezpłatny.

Dla niezrzeszonych koszt udziału w kongresie to PLN 500 + 23 % vat .

Wszyscy uczestnicy ponoszą koszt noclegu (noclegów). Pokoje hotelowe są zagwarantowane  do 09.05.2019 roku. Każdy uczestnik dokonuje rezerwacji noclegowej we własnym zakresie  via link https://doubletree.hilton.com/en/dt/groups/personalized/W/WAWCCDI-GPISLX-20190528/index.jhtml?WT.mc_id=POG

Wdzięczni będziemy za dokonywanie rezerwacji hotelowej już teraz !!!!!!

 

Poza rezerwacją hotelową prosimy o rejestrację udziału w kongresie :

 • poprzez wypełnienie i przeslanie na adres e-mail pisil@pisil.pl załączonego formularza zgłoszenia;
 • poprzez stronę internetową www.pisil.pl → banner kongres. →zgłoszenie.

Dodatkowe informacje można uzyskać w biurze Izby – e-mail: pisil@pisil.pl tel. 58 620 19 50.

Licząc na szeroki udział w Kongresie na bieżąco będziemy Państwa informować o dalszych szczegółach spotkania. (E.S.)

Formularz zgłoszeniowy

KONFERENCJA NOWOROCZNA 2019

XIX KONGRES SPEDYTORÓW

Podsumowanie

21.06.2018 Gdynia – XIX Kongres Spedytorów

Polska Izba Spedycji i Logistyki już po raz dziewiętnasty zaprosiła Państwa na Kongres Spedytorów, który jest jednym z ważniejszych cyklicznych wydarzeń branży transportu, spedycji i logistyki w Polsce. Organizowane już od kilkunastu lat przez Polską Izbę Spedycji i Logistyki kongresy wpisały się na stałe do kalendarza imprez istotnych dla branży TSL stanowiąc forum dyskusji na tematy ważne dla przedsiębiorców w perspektywie działalności gospodarczej.

Ten rok jest dla Izby  szczególnie ważny z uwagi na fakt, iż stanowi  Jubileusz 25-lecia działalności naszej organizacji. Dlatego  podsumowaliśmy lata naszej pracy na rzecz środowiska ale także  omówiliśmy bieżące, istotne zagadnienia dla  reprezentowanej przez nas branży.

Tradycyjnie  kongres zakończyło ogłoszenie wyników konkursu „Spedytor Roku 2017”, który Izba organizuje od  roku 2001, oraz nowego konkursu „Młody Spedytor Roku”, który zaproponowaliśmy od 2018 roku.

Uroczysta kolacja była okazją do  dyskusji zawodowej, nawiązania nowych i odświeżenia starych  kontaktów biznesowych.

XIX Kongres Spedytorów odbył się 21 czerwca 2018 roku w hotelu Courtyard Gdynia Waterfont, ul. Jerzego Waszyngtona 19, 81-342 Gdynia .

W dniu 22 czerwca o godz, 9,00 odbyło się Wyborcze Walne Zgromadzenie Członków Izby.

Dziękujemy za liczny  udział w Kongresie . (E.S.)

Wykonanie: Nautil.pl & CreNet