14 lis 2022

14 lis 2022

TransLogistica 2022 

Przez:

Sekcja: Aktualności

W dniach od 7 -9 listopada 2022 r. odbyła się dziewiąta edycja największych w Polsce targów o tematyce transportowej i logistycznej, obowiązkowych dla przedsiębiorstw związanych zawodowo z branżą TSL oraz produkcyjnych, sieci handlowych, importerów i eksporterów. Wydarzenie odbyło się w dwóch halach wystawienniczych EXPO XXI w Warszawie.

Wydarzeniu towarzyszyły również Targi Pracy TSL TransLogistica Jobs. Odbyła się też siódma edycja Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL, którego ideą jest promowanie firm dbających o dobro swoich pracowników i rozwój miejsc pracy, zapewniających godne i przyjazne warunki zatrudnienia. Kapituła konkursu wyróżniła trzech laureatów spośród firm małych, średnich i dużych.

Nie zabrakło konferencji i paneli dyskusyjnych na tematy związane z aspektami branży transportowej oraz logistycznej. Wśród tematów prezentowanych w języku polskim i angielskim były dotyczące m.in. wykorzystywania nowych technologii, porad w sprawie określonych dziedzin prawnych i przepisów, czy też kwestii związanych z szeroko pojętym marketingiem i rozwijaniem biznesu.

Na swoich stoiskach reprezentanci portów występowali w towarzystwie swoich partnerów zajmujących się obsługą ładunków oraz przeładunkami. W ten sposób podkreślali, że łączą ich wspólne cele związane z rozwojem efektywności branży i dążą do obopólnych korzyści.

Ważnym aspektem tegorocznych targów była współpraca międzynarodowa realizowana na całym świecie, czego dowodem był udział wystawców, gości i prelegentów zza granicy.  ( Źródło: www.gospodarkamorska.pl z dnia 14.11.2022 r./HW )

Wykonanie: Nautil.pl & CreNet