23 wrz 2022

23 wrz 2022

Single Window – wydłużony termin składania zgłoszeń do udziału w Webinarium, które odbędzie się 27 września 2022 r.

Przez:

Sekcja: Aktualności

W związku z dużym zainteresowaniem spotkaniem dotyczącym wdrożenia kolejnej usługi z grupy „Single Window i kontrole inspekcji granicznych” – Uzyskaj graniczne dokumenty dotyczące środków ochrony roślin, KAS wydłużył okres przesyłania zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu do 26 września 2022 do godz. 14:00.

Podczas spotkania zostanie  szczegółowo omówimy i zademonstrowany  sposób korzystania z nowej usługi „Uzyskaj graniczne dokumenty dotyczące środków ochrony roślin”.

KAS zaprasza do udziału przedsiębiorców – importerów, eksporterów i ich przedstawicieli, którzy realizują w Polsce odprawy celne towarów i którzy składają wnioski do właściwych inspekcji w ramach obowiązku poddania towaru granicznym kontrolom. W szczególności zaproszenie skierowane jest do przedstawicieli przedsiębiorców zajmujących się obrotem środków ochrony roślin.

Aby uczestniczyć w spotkaniu, należy przesłać do 26 września 2022 roku do godz. 14:00 na adres biuro.sw.ias.szczecin@mf.gov.pl informację o zamiarze uczestniczenia, zawierającą adres e-mail uczestnika.
Na podane przez Państwa w zgłoszeniu adresy e-mail zostanie przesłany link umożliwiający dołączenie do wydarzenia.( www. puesc.gov.pl-K.O.)

Wykonanie: Nautil.pl & CreNet