21 wrz 2017

21 wrz 2017

8.11.2017 GDYNIA – SPOTKANIE Z RADCĄ PRAWNYM – PYTANIA I ODPOWIEDZI Z ZAKRESU SPEDYCJI I TRANSPORTU-– ZAGADNIENIA CYWILNOPRAWNE

Przez:

Sekcja: Archiwum Szkolenia

Mając na względzie pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów w zakresie zagadnień prawnych, które występują w codziennej pracy spedytora, Polska Izba Spedycji i Logistyki podjęła inicjatywę organizacji spotkań z doświadczonym radcą prawnym. Podczas spotkań można omówić konkretne przypadki z jakimi spotkali się Państwo w swojej pracy. Pierwsze spotkanie odbyło się 7 czerwca br. i cieszyło się dużym zainteresowaniem, proponujemy Państwu zatem kolejne.

Problemy zgłoszone przez Państwa omówi mec. Beata Janicka, radca prawny. Absolwentka prawa na Uniwersytecie Gdańskim, egzamin radcowski zdała w 1993 r., świadczy pomoc prawną przedsiębiorcom, wykonującym usługi w zakresie transportu i spedycji. Od roku 1999 delegat PISiL w komisji prawnej FIATA – Advisory Body Legal Matters. Autorka publikacji prasowych na temat zagadnień prawnych spedycji i ubezpieczeń, w tym Podręcznika Spedytora w części poświęconej zagadnieniom prawnym. Prezes i arbiter sądu arbitrażowego przy Polskiej Izbie Spedycji i Logistyki w Gdyni.

Na drugie spotkanie zapraszamy Państwa w dniu 8 listopada 2017 roku godz. 10,00 – 15,00. Uczestnicy spotkania proszeni są – w miarę możliwości –o wcześniejsze przekazywanie pytań i zagadnień, które miałyby zostać omówione.

Udział w spotkaniu dla członków PISiL jest bezpłatny, dla niezrzeszonych odpłatność PLN 450 + 23 % VAT.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu w dniu 8 listopada br. należy przesłać do Izby w terminie do 27 października br.na adres pisil@pisil.pl wg wzoru niżej. Ilość miejsc ograniczona, rejestracja udziału wg kolejności zgłoszeń. (E.S.)

 

Imię i nazwisko uczestnika Firma Pytania  do radcy prawnego
     
Wykonanie: Nautil.pl & CreNet