12 lut 2020

12 lut 2020

04.06.2020 Toruń – XXI Kongres Spedytorów

Przez:

Sekcja: Aktualności

Polska Izba Spedycji i Logistyki już po raz dwudziesty pierwszy zaprasza Państwa na Kongres Spedytorów, który jest jednym z ważniejszych cyklicznych wydarzeń branży transportu, spedycji i logistyki w Polsce. Organizowane  przez Polską Izbę Spedycji i Logistyki kongresy wpisały się na stałe do kalendarza imprez istotnych dla branży TSL stanowiąc forum dyskusji na tematy ważne dla przedsiębiorców w perspektywie działalności gospodarczej.

Tradycyjnie  kongres zakończy ogłoszenie wyników konkursu „Spedytor Roku 2019”, który Izba organizuje od  roku 2001, oraz nowego konkursu „Młody Spedytor Roku”, który zaproponowaliśmy od 2018 roku.

Uroczysta kolacja będzie okazją do dalszej dyskusji zawodowej, nawiązania nowych i odświeżenia starych  kontaktów biznesowych.

 XXI Kongres Spedytorów odbędzie się 4 czerwca 2020 roku w hotelu Bulwar, ul. Bulwar Filadelfijski 18, Toruń    (początek godz. 11,00) .

 W dniu 5 czerwca 2020 roku o godz, 9,00 rozpocznie się  Walne Zgromadzenie Członków Izby.

 Szczegółowy program Kongresu i Walnego Zgromadzenia podamy dodatkowo bliżej terminów tych wydarzeń.

 Dla członków Izby udział w Kongresie jest bezpłatny.

Dla niezrzeszonych koszt udziału w kongresie to PLN 500 + 23 % vat .

 Wszyscy uczestnicy ponoszą koszt noclegu (noclegów). Pokoje hotelowe są zagwarantowane  do 22.04.2020 roku. Każdy uczestnik dokonuje rezerwacji noclegowej we własnym  zakresie via e-mail: recepcja@hotelbulwar.pl lub telefonicznie 56 62 39400 podając hasło PISiL Kongres Spedytorów (przy obu sposobach rezerwacji).

Wdzięczni będziemy za dokonywanie rezerwacji hotelowej już teraz !!!!!!

Poza rezerwacją hotelową prosimy o rejestrację udziału w kongresie  na adres: pisil@pisil.pl

Zapraszamy   także na nasz profil FB do zakładki WYDARZENIA. (ES)

Wykonanie: Nautil.pl & CreNet