13 paź 2021

13 paź 2021

Wspólna Kaczka 2021.

Przez:

Sekcja: Aktualności, NEWSLETTER

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 odbyła się w Gdyni XXI Gala „Wspólna Kaczka”, na której wręczono nagrody Krajowej Izby Gospodarki Morskiej  za najbardziej spektakularne osiągnięcia w gospodarce morskiej. W tym roku ze względu na pandemię nagrody odbierały firmy uhonorowane za rok 2019.
Nagroda specjalna ‘Bursztynowa Kaczka’ trafiła do Morskiej Agencji Gdynia, wyróżnienia honorowe ‘Bursztynowe Jajka’ do Polskiego Towarzystwa Morskiej Energetyki Wiatrowej  i Zarządu Morskiego Portu Gdynia. Wyjątkowo kapituła Nagrody Honorowej KIGM przyznała również nagrodę specjalną – jubileuszowa „Bursztynowa Kaczka” trafiła do TUiR Warta SA, firmy, która w 2020 r. obchodziła 100-lecie działalności. Przez te lata firma była i jest zaangażowana w promowanie polskiej gospodarki morskiej oraz rozwój morskiego samorządu gospodarczego.

Uhonorowano również osobę fizyczną, zasłużoną dla gospodarki morskiej. Wyróżnienie ‘Bursztynowy Ster’ przyznane zostało Markowi Tarczyńskiemu, przewodniczącemu Rady Polskiej Izby Spedycji i Logistyki, za niekwestionowany wykład w rozwój gospodarki morskiej i organizacji morskiego samorządu gospodarczego.

Serdecznie gratulujemy!

https://biznes.trojmiasto.pl/Wspolna-Kaczka-2021-Gala-branz…(Źr.www.biznes.trójmiasto.pl-K.O.)

Wykonanie: Nautil.pl & CreNet