8 lut 2024

8 lut 2024

23.05.2024 Gdynia – XXIII Kongres Spedytorów, hotel rezerwuj już dziś

Przez:

Sekcja: Aktualności

Polska Izba Spedycji i Logistyki już po raz dwudziesty trzeci zaprasza Państwa na Kongres Spedytorów, który jest jednym z ważniejszych cyklicznych wydarzeń branży transportu, spedycji i logistyki w Polsce. Organizowane przez Polską Izbę Spedycji i Logistyki kongresy wpisały się na stałe do kalendarza imprez istotnych dla branży TSL stanowiąc forum dyskusji na tematy ważne dla przedsiębiorców w perspektywie działalności gospodarczej – tak też będzie i w tym roku.

Tradycyjnie  kongres zakończy ogłoszenie wyników konkursu „Spedytor Roku 2023”, który Izba organizuje od  roku 2001, oraz konkursu „Młody Spedytor Roku”, który funkcjonuje od 2018 roku.

Uroczysta kolacja będzie okazją do dalszej dyskusji zawodowej, nawiązania nowych i odświeżenia starych  kontaktów biznesowych.

 XXIII Kongres Spedytorów odbędzie się 23 maja 2024 roku w hotelu Nadmorskim, ul. Ejsmonda 2, 81-409 Gdynia  (początek godz. 11,00).

W dniu 24 maja 2024 o godz, 9,30 rozpocznie się Wyborcze Walne Zgromadzenie Członków Izby.

Szczegółowy program Kongresu i Walnego Zgromadzenia podamy dodatkowo bliżej terminów tych wydarzeń.

Dla członków Izby udział w Kongresie dwóch przedstawicieli firmy-członka jest bezpłatny. W przypadku chęci udziału większej ilości przedstawicieli firmy koszt na 1 os wynosi PLN  500+23 % VAT.

Dla niezrzeszonych koszt udziału w konferencji to PLN 650 + 23 % vat .

 Każdy uczestnik dokonuje rezerwacji noclegu we własnym zakresie za pośrednictwem  formularza na stronie www  – https://nadmorski.pl/hotel/formularz-rezerwacji-spedycja/

Poza rezerwacją hotelową prosimy o potwierdzenie udziału w kongresie na adres pisil@pisil.pl, podając: nazwę firmy, imiona i nazwiska  osob-uczestnikow Kongresu.

W przypadku konieczności uzyskania dodatkowych wyjaśnień proszę kontaktować się z Elżbietą Soszyńska. e-mail: pisil@pisil.pl. tel. 606225148.(ES)

 

 

Wykonanie: Nautil.pl & CreNet