6 lut 2024

6 lut 2024

11.03.2024 – on line – Pochodzenie towarów – dla agencji celnych

Przez:

Sekcja: Aktualności

Termin: 11.03.2024 w godz. 8,30-16,00 

Temat: Pochodzenie towarów – dla agencji celnych

Forma zajęć: interaktywna: prezentacja multimedialna, ćwiczenia, studia przypadków, wymiana doświadczeń, odpowiedzi na pytania i wyjaśnianie wątpliwości, dyskusja.

Trener prowadzący:

Piotr Czerkawski ekspert w zakresie zarządzania ryzykiem celnym oraz obrotu towarowego z zagranicą, posiada praktyczną wiedzę oraz doświadczenie z zakresu kontroli organów celno-skarbowych.

Posiada 30 letnie doświadczenie w organach celnych: w tym jako Naczelnik Wydziału Zarządzania Ryzykiem w Izbie Celnej we Wrocławiu, Kierownik Referatu Analizy Ryzyka i Międzynarodowej Wymiany Informacji w Dolnośląskim Urzędzie Celno-Skarbowym.

Trener wykładowca w ramach KAS (Krajowa Administracja Skarbowa). Uczestnik zespołów zadaniowych w ramach tworzenia systematyki obszarów oraz metod reakcji na ryzyka oraz członek zespołu tworzącego instrukcję analityczną dla Służby Celnej – w ramach struktur Ministerstwa Finansów. Obecnie przedsiębiorca i certyfikowany trener biznesu.

Od 2006 roku prowadzi szkolenia dla biznesu, w których uczestniczyło ponad 3000 osób oraz dla administracji publicznej, w których uczestniczyło ponad 2000 funkcjonariuszy celnych, pracowników administracji skarbowej oraz resortu Ministerstwa Finansów.

Tworzy procesy szkoleniowo-doradcze przygotowujące firmy do ubiegania się o ułatwienia celne w ramach Unijnego Kodeksu Celnego jak również w fazie po uzyskaniu pozwoleń w tym zakresie.

 Cena : PLN 400+23 % vat/ os 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres pisil@pisil.pl podając imie i nazwisko uczestnika,  adres dla wygenerowania linku oraz dane niezbędne do wystawienia f-ry wraz z adresem e-mail dla jej przesłania.

Udział w szkoleniu po dokonaniu 100% przedpłaty na konto PISiL w Banku Millennium nr konta 34 1160 2202 0000 0000 6190 4525 – po potwierdzeniu , że szkolenie się odbędzie. (ES)

Wykonanie: Nautil.pl & CreNet