14 maj 2019

14 maj 2019

ZAPROSZENIE NA TARGI MODERNLOG ORAZ KONFERENCJĘ „SMART WAREHOUSE”

Przez:

Sekcja: Aktualności

Wzrost znaczenia Polski na logistycznej mapie Europy oraz automatyzacja produkcji, która wymusza optymalizację przepływu materiałów w wielu dziedzinach przemysłu, sprawiają, że na polskim rynku rośnie zapotrzebowanie na produkt będący synergią branży logistycznej i przemysłowej, który pozwoli na kompleksową prezentację potencjału obu sektorów.

Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG organizowane w towarzystwie ITM Polska, będących największą imprezą wystawienniczą branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej, które co roku przyciągają setki wystawców i tysiące zwiedzających z różnych zakątków świata, jest przestrzenią prezentacji produktów i możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie. Współistnienie obu wydarzeń, w jednym czasie i miejscu stworzy ponadto niepowtarzalną platformę do: wymiany wiedzy, prezentowania innowacyjnych produktów, a także prekursorskich rozwiązań.

W trakcie targów w dniu 06.06.2019 odbędzie się konferencja „Smart Warehouse” dla wszystkich poszukujących innowacyjnych rozwiązań, które zwiększą wydajność ich centrum dystrybucyjnego lub magazynu.

Polska Izba Spedycji i Logistyki jest patronem wydarzenia. Szczegóły targów: www.modernlog.pl; Szczegóły konferencji: www.smartwarehouse.modernlog.pl     (red.)

Wykonanie: Nautil.pl & CreNet