31 sie 2018

31 sie 2018

Zaproszenie do obrad Europejskiego Parlamentu Przedsiębiorstw 2018

Przez:

Sekcja: Aktualności

Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza do  udziału w piątej edycji Europejskiego Parlamentu Przedsiębiorstw 2018, która odbędzie się 10 października 2018 r. w Sali plenarnej Parlamentu Europejskiego w Brukseli.

Ideą Europejskiego Parlamentu Przedsiębiorstw jest oddanie głosu europejskim przedsiębiorcom, umożliwiając im – symbolicznie w miejscu obrad PE – debatę nad najważniejszymi problemami dotykającymi małe i średnie przedsiębiorstwa prowadzące działalność gospodarczą w UE oraz głosowanie – na wzór parlamentarnego – nad kluczowymi rezolucjami dla biznesu.

Przedsiębiorcy, w roli europarlamentarzystów, mają możliwość wyrażenia swojej opinii w procesie stanowienia unijnego prawa oraz dyskusji z przedstawicielami Parlamentu Europejskiego i Komisji, a także innymi przedsiębiorcami z krajów UE o problemach, z którymi borykają się na co dzień europejskie firmy.

Organizatorem i pomysłodawcą Europejskiego Parlamentu Przedsiębiorstw jest EUROCHAMBRES (Europejskie Stowarzyszenie Izb Przemysłowo – Handlowych z siedzibą w Brukseli) a udział polskiej delegacji przedsiębiorców, która reprezentowana będzie przez 51 firm (tylu ilu polskich europarlamentarzystów), przygotowuje Krajowa Izba Gospodarcza.

Szczegółowe informacje o udziale w terminie do 15.09.2018 można uzyskać  w KIG:  Biuro Współpracy z Zagranicą – +48 22 630 97 23; msasiak@kig.pl lub +48 22 630 96 06; plipiec@kig.pl (Źr. info KIG/ES)

Wykonanie: Nautil.pl & CreNet