19 lis 2015

19 lis 2015

Konferencja Służba Celna dla Biznesu 2015+ – Komunikat Służby Celnej

Przez:

Sekcja: Aktualności

W dniu 30 listopada br. Służba Celna organizuje kolejną konferencję z cyklu – „Służba Celna dla Biznesu 2015+”, której głównymi tematami tym razem będą
– zmiany w przepisach celnych, jakie nastąpią w 2016 r. – Unijny Kodeks Celny, nowe prawodawstwo celne Unii Europejskiej po 1 maja 2016 r. (cz. I)
– handel z Rosją – przepisy, praktyka, wyzwania (cz. II)
Oprócz pakietu bieżących informacji w zakresie powyższej tematyki, konferencja jak zwykle będzie stanowiła doskonałą okazję do dyskusji, wymiany opinii i stanowisk.
Konferencja odbędzie się w gmachu głównym Ministerstwa Finansów w Warszawie, przy ul. Świętokrzyskiej 12, w godzinach 10.00 – 16.20, w sali nr. 4440 A i B. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9.00.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszę o potwierdzenie swego udziału do dnia 20 listopada br. przesyłając stosowną wiadomość na skrzynkę e-mail: Krzysztof.janicki@mf.gov.pl, z podaniem imienia i nazwiska osoby, która weźmie udział w konferencji, jej stanowiskiem oraz nazwą firmy i adresem. Związane to jest z wymogami bezpieczeństwa regulującymi wstęp gości do gmachu Ministerstwa Finansów.

Informujemy jednocześnie, że każdy z podmiotów zainteresowanych ww. tematyką będzie mógł zgłosić od udziału w konferencji tylko jednego przedstawiciela. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o wciągnięciu na listę uczestników będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Jednocześnie informujemy, że konferencja będzie transmitowana „on line” za pośrednictwem internetu. Szczegóły dotyczące transmisji będą udostępnione na witrynie Ministerstwa Finansów przed konferencją – http://www.mf.gov.pl/sluzba-celna

Przyjęcie zgłoszenia będzie każdorazowo potwierdzane przez organizatorów konferencji.
Wszelkie pytania w sprawie konferencji proszę kierować bezpośrednio do Departamentu Ceł Ministerstwa Finansów do następujących osób :
– Krzysztof Janicki, e-mail : krzysztof.janicki@mf.gov.pl; tel. 22 694-56- 84,
– Katarzyna Gruszewska, e-mail: katarzyna.gruszewska@mf.gov.pl , tel. 22 694- 33- 63.
(źr. www.finanse.mf.gov.pl – DA)

Wykonanie: Nautil.pl & CreNet