29 Sty 2018

29 Sty 2018

XIX Kongres Spedytorów

By:

21.06.2018 Gdynia – XIX Kongres Spedytorów

Polska Izba Spedycji i Logistyki już po raz dziewiętnasty zaprosiła Państwa na Kongres Spedytorów, który jest jednym z ważniejszych cyklicznych wydarzeń branży transportu, spedycji i logistyki w Polsce. Organizowane już od kilkunastu lat przez Polską Izbę Spedycji i Logistyki kongresy wpisały się na stałe do kalendarza imprez istotnych dla branży TSL stanowiąc forum dyskusji na tematy ważne dla przedsiębiorców w perspektywie działalności gospodarczej.

Ten rok jest dla Izby  szczególnie ważny z uwagi na fakt, iż stanowi  Jubileusz 25-lecia działalności naszej organizacji. Dlatego  podsumowaliśmy lata naszej pracy na rzecz środowiska ale także  omówiliśmy bieżące, istotne zagadnienia dla  reprezentowanej przez nas branży.

Tradycyjnie  kongres zakończyło ogłoszenie wyników konkursu „Spedytor Roku 2017”, który Izba organizuje od  roku 2001, oraz nowego konkursu „Młody Spedytor Roku”, który zaproponowaliśmy od 2018 roku.

Uroczysta kolacja była okazją do  dyskusji zawodowej, nawiązania nowych i odświeżenia starych  kontaktów biznesowych.

XIX Kongres Spedytorów odbył się 21 czerwca 2018 roku w hotelu Courtyard Gdynia Waterfont, ul. Jerzego Waszyngtona 19, 81-342 Gdynia .

W dniu 22 czerwca o godz, 9,00 odbyło się Wyborcze Walne Zgromadzenie Członków Izby.

Dziękujemy za liczny  udział w Kongresie . (E.S.)

Wykonanie: Nautil.pl & CreNet